09 Mayıs 2013 #1787142

Halkbank Sıfır İlgi!

Bu sabah bankanın şubesine gidip basit bir işlemi gerçekleştirmek istedim. Ancak bana burada kesinlikle böyle bir işlemin yapılamayacağını söylediler. Geçen sene aynı işlemi başka bir arkadaşım da yanımda gerçekleştirebilmişti. Bu sene ne değişti öğrenmeye çalışırken gişede duran bayan bana direkt olarak açıklama yapmaksızın arkadaşınız yanıltıyor diyerek çıkıştı. Daha sonra şube müdürü ile görüşerek işlemin yapılma yolunu öğrendim. Bu kötü muamele ilk kez gerçekleşmiyor. Bundan sonra Halkbank ile bütün ilişkimi kesiyorum.

Nevzad 67 Okunma

Cevaplar

  • Nevzad18 Mayıs 2013

    Ben zaten buradan size şikayetimi bildirdim. Ve bu konu da bana hiç bir dönüş olmadı. Bu da sizin müşteriye verdiğiniz değeri gösterir. İlginiz için teşekkür (!) ederim.

  • Halkbank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön