08 Kasım 2017
#9766106

Halkbank SGK Ödemesi Yapmak İstediğimizde Kart Bulunamamaktadır Sorunu Var

Halkbank ek kredi kartım var bu kart üzerinden internet bankacılığından ödeme kısmını açıyorum. Oradan kurumu seçiyorum. SGK Mosip kısmını seçiyorum, oradan SGK ödemesi yapmak istiyorum ve karttan seçeneğini seçiyorum ve şu uyarı ile karşılaşıyorum; sistemde kayıtlı bir kredi kartınız bulunmamaktadır. Bu sorunu çözemiyorum k. Artı internet ve posta işlemlerine de açıyorum değişen bir şey yok. Sorunumu lütfen gideriniz, ödeme yapamıyorum.

Muhteşem Muhteşem 968 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Muhteşem02 Aralık 2017

  Neredeyse iki buçuk aydır uğraşıyorum ek kart sorunumu çözemediniz bu ek kart benim adıma açıldı ama halen ek kart sahibi de eşim gözüküyor bir türlü 5 dakika da çözülecek sorunu çözmediniz sizin bankanız da olduğum kadar hiçbir bankada bu kadar rezil edilmedim adıma çıkan ek kartımla Halkbank internet şubesine girip SGK ödemesi yapamıyorum ilaki eşim kendi asıl kart sistemine girip ödemeleri o yapacak, genel müdürlüğünüze tavsiyem ne kadar işten anlamayan elamanınız varsa işlerine son vermeleridir yoksa benim gibi binlerce insan banka kapınız da sürünür. Hafta içi sırf mağduriyetimi belirtmek için Cumhurbaşkanlığına mağduriyetim hakkın da dilekçe vereceğim bilginize.

 • Halkbank Temsilcisi28 Kasım 2017

  Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Muhteşem20 Kasım 2017

  Sorunum çözülmedi mağduriyet yaşamaya devam ediyoruz.

 • Muhteşem20 Kasım 2017

  Halkbank ek kart kredi kartı kullanıcısıyım 1.5 aydır şubelere gidip talepte bulunuyorum buradan yazıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum ancak Halk bankası bir türlü sorunumu çözmüyor başka bir banka olsa muhtemelen ilk günden sorunum çözülürdü. 1.5 aydır ek karttan SGK ödemesi yapmaya çalıştığım da kredi kartı bilgilerinize ulaşılamamaktadır uyarısı alıyorum aynı uyarıyı mobil uygulama dan halk bank sayfasını açınca da alıyorum ufak bir sorunu 1.5 aydır çözemeyen bir bankayla karşı karşıyayım kartım var ancak hizmet alamıyorum. İlgileneceklerini bir buçuk aydır söylüyorlar ancak ortada çözüm yok ne zamana kadar mağdur edileceğimi öğrenmek istiyorum ona göre önlem alamam gerekiyor Sorunumu halletmediğiniz sürece her gün talepte bulunacağım bilginize. Halkbank mobil hesabımdan çektiğim sorunla ilgili bir fotoyu da buradan sizlere yolluyorum.

 • Halkbank Temsilcisi08 Kasım 2017

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları