01 Kasım 2013 #2091831

Halkbank Sanal Kartımı İsteğe Bağlı İptal Gösterdiler!

Bankanın kendinden haberi yok. Sanal kartım isteğe bağlı iptal gözüküyor. Kendilerine böyle bir talebim olmadı dediğimde sistemsel bir hatadan dolayı iptal olmuş bilgisi veriliyor. Kendilerinde iptal gözüken kart benim internet bankacılığında aktif gözüküyor ama alışveriş yaparken hata veriyor.


Yani gözüken kartımı kullanamıyorum; işin garip tarafı internet bankacılığında bu kart gözüktüğü için yeni sanal kartta oluşturamıyorum. Halkbank kendi yaptığı bu hatayı 20 gündür çözemiyor neymiş düzelecekmiş. Her aradığımda da isteğe bağlı iptal siz kapatmışsınız diye müşteriyi suçluyorlar. 40 yılın başı kartları lazım oluyor ondada kartları çalışmıyor. Ben böyle sorunlu banka görmedim.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön