18 Nisan #10350799

Halkbank Pursaklar Şubesi Gişesi Vergi Tahsilatlarını Almıyor!

Halkbank Pursaklar Şubesi sürücü belgesi harcı, pasaport harcı, kimlik değişim harcı da dahil olmak üzere hiçbir vergi tahsilatını yapmamaktadır. Müşterilere sistem çalışmıyor yalanını söylüyor. Bizzat yan taraflarında bulunan bankalara yönlendirmektedirler, Halkbank'ta çalışmayan sistem yan bankalarda çalışmaktadır, acaba Halkbank Pursaklar Şubesi'nin vergi tahsilat sistemi neden her zaman çalışmamaktadır. Yan bankalara müşteri yönlendirdiklerinden genel müdürlüklerinin haberi mi yok veya kendi kendilerine vergi tahsilatı almayıp, diğer bankalara müşteri yönlendirme gibi şube imtiyazları mı bulunmaktadır? Bilgilerinizi talep ediyorum.

Burcu 572 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi18 Nisan

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi18 Nisan

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön