26 Şubat 2013

Halkbank Provizyon Bekleme Süresi!

Teknosa dan tv aldım kredi kartımdan çektirdim silipte onay verilmedi yazdı iki kere daha çektik bu seferde yetersiz bakiye dendi müşteri hizmetlerini aradım Teknosa dan işlem yapılmış dedi firma kendi bankasını aradığında ve gün sonu raporunda böyle bir işlem görülmediğini söyledi.

Ben tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda provizyonda 24 saat içinde düşer dedi 24 saat sonra aradığımda düşmediğini 10 gün süre bileceğini söyledi firmanın bankası 24 saat içinde onay verilmediği için işlemin iptal olacağını söyledi .

O gün tv indirimde olduğu için hem zarar ettim hem kredi kartımdaki sorunu çözemedim şubenizden itiraz dilekçesi gönderdim ve bekliyorum mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Suat 779 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön