03 Eylül
#12539314

Halkbank Promosyon Ödememi Yapmıyor

Gebze'de öğretmen olarak çalışmaktayım. Halkbank ile anlaşmalı olduğumuz için promosyon ödemesi tüm personele yapılmasına rağmen bana farklı bir şubeden hesap açtığım için bana ödenmedi. Gebze şubesi ve Gebze yeniçarşı şubesine başvuru yapmama rağmen iki şube de sürekli birbirine yönlendirerek sorunumu çözmeye yardımcı olmadı. İki şubede de bana yönlendirme yapılmadı. Halkbank çalışanlarının kendi içerisinde yaşadıkları anlaşmazlıklar müşterileri mağdur ediyor.

Esra Esra 3.205 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi10 Eylül

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Esra04 Eylül

    Halkbank Gebze Yeniçarşı şubesi Gebze şubesinden gerekli talimatı almasına rağmen promosyon ödememi yapmadı. Ayrıca bu onların işi diyerek beni tekrar Gebze şubesine yönlendirdi. Gebze şubesi tarafından tarafıma verilen bilgiye göre zaten haberdar oldukları bir işlem olmasına rağmen bana bir bilgi verilmedi.

  • Halkbank Temsilcisi03 Eylül

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları