23 Ağustos 2013 #1973029

Halkbank Promosyon İadesi!

Kırıkkale Üniversitesinde görevli iken promosyon aldım. Daha sonra Maliye Bakanlığına geçtim. Aradan 2 yıl geçti, şimdi benden promosyon iadesi istiyorlar. Bu işlemin herhangi bir yasal dayanağı olmadığını düşünüyorum. Çünkü şahıs olarak hiçbir belgeye imza atmadım. Böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum . Bir kamu kuruluşu olan Halkbank'asını buradan şiddetle eleştirerek kınıyorum. Bu problemin bir an önce çözülmesini istiyorum.

Hamza 82 Okunma

Cevaplar

  • Hamza08 Eylül 2013

    bu kadar sorumsuz ve bu kadar ilgisiz bir bankayla hiç karşılaşmamıştım.. 20 gün oldu şikayet yazalı daha ne arayan var ne soran.. şikayet ile ilgili otomatik metin yazıyorlar şikayetiz değerlendirilecek diye ama hepsi boş laf..!! Kalite yok, hizmet anlayışı sıfır, bir daha asla halk bankası ile çalışmam..

  • Halkbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön