02 Nisan 2013 #1719292

Halkbank Pos Komisyon Ücreti!

Yaklaşık olarak 3 yıldır bankanıza ait pos cihazını kullanmaktayım.3 yıl önce bankanız müdürleri tarafından iş yerim ziyaret edildi ve eğer sizi tercih edersem herhangi bir kesinti olmayacağına dair bana söz vermişlerdi. Fakat öğrendim ki belli aralıklarla hesabımızdan kesinti yapılmıştır.


Daha önce kullanmış olduğum pos cihazını da sırf bu sebepten iptal etmiş bulunmaktayım.Ben sizinle çalışmaktan dolayı çok memnunum ancak bu kesintiler devam ederse pos cihazını derhal iptal etmek istiyorum.Son olarak şimdiye kadar hesabımdan yapılmış olan kesintilere ait bir döküm talep ediyorum. Sizlerle bu şekilde anlaşmamıştık kimseyi yanıltmayın.

Erhan 229 Okunma

Cevaplar

 • Erhan24 Nisan 2013

  Yukarıda müşterimizle ile irtibat kurularak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır yazıyor fakat beni kimse aramadı. Yani buraya firma rastgelemi yazıyor beni kimse arayıp bir şey söylemedi bu konuda. Lütfen yanlış bilgi yazılmasın ve firma lütfen tarafımı arasın ve sorunumla ilgilensin.

 • Erhan12 Nisan 2013

  tarafıma hala geri dönülmedi ...!insanları daha fazla kandırmaya devam etmeyin lütfen...! lütfen konu ile ilgili yaptığınızın arkasında durun sizlerden en kısa zamanda cevap bekliyorum

 • Halkbank Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Halkbank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön