18 Eylül 2013 #2019067

Halkbank Personeli Müşteri Memnuniyetinin Ne Demek Olduğun Bilmiyor!

18. 09. 2013 tarihinde kredi başvurusunda bulunmak için Halkbank Gebze Yeni Çarşı şubesini aradım. İşlerimin yoğunluğu nedeni ile bankaya uğrayamayacağımı ve on prosedür olan başvuru formunu doldurarak mail yolu ile atmayı teklif ettim. Süreç esnasında onaylandığı esnada gelip imza atmam gereken evrakları imzalayabileceğimi beyan ettim.

Kredi temsilcisine maaşımı bankanızdan aldığımı, sizinle çalıştığımı söylediğimde ; laubali biz çalışan 'sizinle çalışmıyoruz kurumunuzla çalışıyoruz 'kelimesini kullandı. Hayatımda böyle enteresan saçma bir cümle duymadım. B böyle garip bir banka görmedim. Halkbank'tan maaş aldığım için utanıyorum. Müşteri memnuniyeti konusun da sıfırlar.

Selahattin 53 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön