19 Temmuz 2013

Halkbank Personelden Süper İlgi!

Bursa - Nilüfer ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesinde yer alan Halkbank şubenizde bireysel kredi bölümünde çalışan fakat ismini bilmediğim, esmer 1. 60 - 1. 65 boylarındaki hanımefendinin "İpotekli kredi çekmek istiyorum bilgi alabilir miyim" cümlemin üzerine; "alacağınız krediyi nasıl ödeyecek siniz? Nereye kullanacaksınız" şeklindeki sorulara kısmen borç kapatmak kısmen de yatırım yapmak için çekeceğim şeklinde bilgi vermeme rağmen, "hmm o şekilde vermiyoruz ( babasının parasını veriyor sanki anlamadım )" dedi.


Peki nasıl veriyorsunuz, şartları nelerdir diye 2. soruma ise "sizin dediğiniz gibi olmuyor, vermiyoruz yani "dedi. Bu arkadaş işinden bıkmış sanırım. Bilginize.

Mustafa 100 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa26 Haziran 2015

  Çok merak ediyorum klasik scripti copy paste yap gönder maksat ticket'ı kapatmak olsun. Hangi arkadaşınız hangi tarih ve saat'de aradı acaba?

 • Mustafa18 Temmuz 2014

  Herhangi bir sözlü ya da mail aracılığıyla bile dönüş yapılmadı.

 • Mustafa25 Eylül 2013

  Geri dönüş olmadı ve çözüm üretilmedi

 • Mustafa22 Temmuz 2013

  Şikayet süreci ile ilgili henüz dönüş olmamıştır.

 • Halkbank Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön