23 Mart 2013 #1702063

Halkbank Personel Davranışı!

Bugün bebek şubesinde şahsıma gönderilmiş olan isme eft yi tahsil etmek için şubeye gittim Bankoda güvenlik de dahil olmak üzere 3 kişi oturuyordu, lakin bunlardan 1 kişi işlem yapmakta olduğunu gördüm, laubali bir müşteri işlemini yaklaşık 10 dakika seyrettikten sonra işlemi yaptırmak için bankoya geçtim .


Tüm eft bilgilerini verdikten sonra yetkili olduğunu belirten bir şahıs (y***) bana öncelikle bu işlemin sebebini akabinde şahsi bilgilerimi çek etmek için bir yazılı nüsha doldurmamı istedi, tüm kişisel bilgilerimi kendisine açık açık ifade etmeme karşın benden başka bankaya ait banka kartımın fotokopisini aldı ve laubali davrandı, kartvizitimi bile verdim daha .

Senol 55 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön