04 Mayıs 2013 #1777846

Halkbank Parafkart Taksitlendirme!

Prensip olarak yaptığım tüm alışverişlerde peşin veya kredi kartı tek çekim olarak yaparım. Param varsa alırım; yoksa almam. Sahibi olduğum Paraf Kredi kartı ile son aylarda yapmış olduğum alışverişlerde bilgim dışında taksitlendirme yapılmıştır.


Halkdiyaloğu aradığımda taksitlendirme istemediğimi söylediğimde, bunun "kampanya dahilinde olduğu"nu söylediler. Ancak kendilerine bu kampanyadan müşteri olarak yararlanmak istemediğimi, alışverişlerimindeki taksiti kaldırmalarını söylememe rağmen bunu yapamayacaklarını ve hatta bundan sonraki alışverişlerimde de taksitlendirmenin yapılacağını belirttiler. Sorunumun çözülmemesi durumumda halkbankasına ait kartlarımı kullanmayacağım.

Murat 57 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön