26 Eylül
#12677861

Halkbank Parafcard Yıllık Kart Ücreti!

Halkbank'tan kredi çekerken verilen kredi kartı için kart, EFT ve fatura ödeme ücretleri alınmayacağına dair bilgi verilmesine rağmen sıra ile önce EFT için sonra fatura ödemelerim için ücret almaya başladınız. Tamam bunu anladık ve bir daha bu işlemleri yapmadık, ama yıllık kart ücreti için ne yapmamız lazım anlamadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda size daha önce kart ekstranız ile bildirdik diyorlar, da ekstra ekonomik olsun diye e-ekstra istedik orada da sadece harcamalarımı ve borcumu kontrol edip ödememi yaptım hiçbir zaman ince ince yazılarla yazılmış bilgileri okumadım. Kaldı ki Paraf kampanyalarının tümü için SMS ile bilgilendirmeyi biliyorsunuz da neden bunlar için bilgilendirme mesajı atmıyorsunuz. Bu resmen gizlice, insanların iyi niyetinden yararlanmaktır. Sağ olsunlar müşteri hizmetlerini aradığımda üyelik bedeli kadar (vergisi hariç) puan vererek ikna etmeye çalıştılar ama ben yinede kartımı iptal ettirdim. Çünkü koca bir banka hem de kamu bankası olarak verdiğiniz sözlerden dönmeniz gelecek için düşündürücü. Sonuç itibari ile iptal ettirdiğim kartımdan kesilen yıllık kart ücretinin vergisi ile birlikte iadesini talep ediyorum.

Ramazan Ramazan 1.279 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi03 Ekim

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi27 Eylül

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları