13 Şubat 2013

Halkbank ParafCard İnternetten Başvurmama Rağmen Şubeden Tekrar Bilgi İsteniyor!

İnternetten parafcard başvurusu yaptım. Alışılmamış şekilde kimlik fotokopimi fakslamamı istediler ve bunu da yaptım. Ardından faksın ulaşmadığını bilgisini aldığımdan yine faks gönderdim ve bazı müşterilerden "anne kızlık soyadı bilgisi eksik" bahanesi ile bir de şubeye uğramaları istendiğini bildiğimden bu bilgiyi de ekleyerek imzalı şekilde 2.kez gönderdim.


Kuryenin getirdiği sözleşmeyi imzalamamın ardından beni arayıp teyit de aldılar ama 10 gün geçmesine rağmen kartımı kullanamadım. Arayıp bilgi de vermediler. Ancak ben aradığımda "anne kızlık soyadınız eksik, şubenize uğrayın" diyorlar. Bu yapı yüzünden yararlanmak istediğim 14 Şubat kampanyasından da yararlanamayacağım.

Semra 91 Okunma

Cevaplar

  • Semra13 Şubat 2013

    Daha önce ben aradığımda söylediklerini kastediyorlar herhalde. Şikayetimden sonra arayan olmadı. Böyle müşteriye saygısız bir banka daha görmedim.

  • Halkbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön