22 Mart 2013 #1700998

Halkbank ParafCard İlk Ekstre İndirimi Yapılmıyormuş!

Halkbank ile maaş hesabı, kredi, bireysel emeklilik ve kredi kartı olarak tüm hizmetlerini kullanıyorum. Yalnız tüm Türkiye'ye reklam yapan Parafcard için şikayetim var. Ben istemeden parafcard yokken bana kredi kartı çıkarıp gönderdiler ve parafcard çıktıktan sonra o kartın özelliklerini benim kartıma yüklediler.


Nedense ilk ekstredeki %25 indirimi yüklemediler. Nede olsa müşteri cepte diye düşündüler ama bir şeyi gözden kaçırıyorlar. Tüm işlemlerimi bir günde 100 TL için değil sadece değersiz yerine koyulduğum için farklı bir bankaya alabilirim. Türkiye'de tek banka değilsiniz. Yardımcı olur musunuz yoksa olumsuzlukla bir müşterinin ve çevresinin Halkbankasından vazgeçmesini izleyecek misiniz?

Fehmi 169 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön