02 Şubat
#11532077

Halkbank Paraf Paranın Etik Olmayan Şekilde Rücu Edilmesi!

Paraf Platinum kartım ile yeni yıl kampanyasına katıldım. Yapılan harcamaya istinaden 40 TL Paraf puan kazandım. Kazanılan puan ek karta yüklendi.


Bu puanı asıl kartıma transfer edip yine asıl kartımdan belirtilen süre içerisinde kullandım. Ancak ek karttan yapılan ParafPara transferini para tüketimi olarak kabul edildiği için tekrardan bu miktar bana rücu edildi.


Ön görülen harcamayı yapıp buna karşılık gelen Paraf parayı da yine ön görülen süre içerisinde kullanmama rağmen bu tip bir uygulamaya maruz kaldım. Yapılan bu uygulama etik değildir. Gerekli işlemlerin yapılıp müşteri memnuniyetinin sağlanmasını rica ederim.

Kürşat Kürşat 3.906 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kürşat'ın Teşekkür Mesajı12 Şubat

    Banka Genel Müdürlüğü ilgili bildirim için gerekli çalışmayı yapmış ve tarafımın mağduriyetini gidermiştir. Süreç yönetimi için teşekkür ediyorum. Selam ve saygılar.

  • Halkbank Temsilcisi12 Şubat

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi04 Şubat

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları