Halkbank Paraf Kredi Kartından Habersiz Aidat Alındı

Ali Ali2 ay önce

Halkbank Paraf kredi kartını uzun zamandır kullanmaktayım bana verdiklerinde kesinlikle kart aidat ücreti alınmayacak demişlerdi. Bugün bu ay ki ekstrada kart aidat ücreti alındığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım. 18 Ağustos 2019 dan itibaren Halkbank'ın kart aidat ücreti alınacağını söylediler. O tarihte bana bankadan bilgilendirme gelmedi. Yoksa kapatırdım. Müşteri hizmetleri bana ekstrenizden görebileceğimi söylediler. Bana ayrıntılı fatura gelmemektedir. İnternet bankacılığından gördüm. Bakmasam bize kart ücretini geçirdiler. Kısacası bana 18 Ağustos da kesileceğini söylemediler. Mağdur edildim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 2 ay önce  

    E devlet üzerinden Türkiye Bankalar Birliği ne şikayet oluşturun, kart aidatınızı geri alırsınız

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler