26 Şubat 2013 #1652029

Halkbank Paraf Kart Kampanya İndirimi Yapılmadı!

Maaşı Halk bankasından alıyorum. Benim talebim olmadan bir paraf kart gönderildi ayrıca ilk ekstrenizin yüzde 25 ini biz karşılıyoruz diye müşteri hizmetlerinden bilgi verildi harcama yaptım ve ilk ekstremi ödeme gününde maaşımdan tamamını çekti. müşteri hizmetlerinden paraf karta indirim yapılmadığını öğrendim öyleyse hem halk kartımı hem parafı kapatmalarını istedim.


Bir müddet bekletildim ve bir hafta içinde tüm kartlarımın kapatılacağını söylediler. Paraf kart bana gönderildiğinde ayrıca halk kartımın olduğunu müşteri hizmetleri biliyordu ve en başta bu bilgi bana verilmedi yanıltıldım hem halk bankanın bilgi saklamasından hem müşteri hizmetlerinin tutumundan şikayetciyim.

Kadriye 70 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön