17 Mayıs 2013 #1803034

Halkbank Paraf Kart Ekstre Kampanyası!

Halkbanktan kredi kullandığım için kredi kartım vardı fakat kullanmıyordum. Banka tarafından arandım ve paraf kartın avantajı olduğunu ilk ekstrede % 25 ( enfazla 100 tl ye kadar ) indirim yapıldığını ve bundan faydalanabileceğimi söylediler bende bunun üzerine diğer kartlarımı kapattım ve bu kartı talep ettim.


Kart geldi kullanmaya başladım ilk ekstrem kesildi ama bir baktım ki indirim vs yok. Bankayı aradım görüşme kaydının dinlenmesini, bana bu yönde bilgi verildiğini mağduriyetimin giderilmesini 100 tl'nin iadesini talep ettim. Bugünde geri dönüş yapıldı benimle görüşen arkadaşın yanlış bilgi verdiği görüşme kayıtlarından tespit edilmiş sonuç yok.

Yavuz 88 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz24 Mayıs 2013

    Bilgi verildi çözüm üretilemediği,personel hatasından kaynaklandığı.Kimbilir kaçkişi bu vaad ile kandırılarak kart gönderildi?

  • Halkbank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön