22 Mayıs 2013

Halkbank Paraf Kart 19 Mayıs Kampanyası!

16-19 Mayıs Tarihleri arasında gerçekleşen 19 Mayıs kampanyasında banka sitesinde yer alan kampanya kurallarında 30 yaş ve altındaki müşteriler paraf üye iş yerlerinden yapılan ilk alışverişin yarısı paraf'tan yazıyordu. Kurallarda görüldüğü gibi "30 yaş ve altı" yazıyor. Bununla iligli bankadan 2 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm.


2 ayrı müşteri temsilcisi de 30 yaşında görünüyorsunuz, kampanyadan yararlanacaksınız bilgisi verdi. Siz alışverişinizi yapın dediler. Alışverişimi yaptım. Dün arayan banka yetkilisi yararlanamayacağımı söyledi. Bankanın verdiği yanlış bilgi yüzünden ben mağdur oluyorum. Önce başka sonra başka bilgi verip, tüketiciyi yanıltmak bu kadar kolay mı?

Levent 74 Okunma

Cevaplar

  • Levent26 Mayıs 2013

    banka tarafından yapılan bilgilendirmede, indirimin eksteme yansıtacakları bilgisini vediler. Ama bunun için gün veremediklerini en kısa zamanda yansıyacağı bilgisini verdiler. Takipteyim. Yansıyıp yansmadığı bilgisini de buradan paylaşacağım.

  • Halkbank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimize 21.05.2013 tarihinde telefon kanalı ile bilgi verilmiş ve bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Levent22 Mayıs 2013

    Banka ile tüm görüşmelerimde bu kampanyadan yararlanacağım söylendi. 18 Mayıs Saat 13.05 civarı bankanız müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede daha sonra sıkıntı yaşamak istemiyorum, kampanyandan yaralanacaksan alışveriş yapacağımı ilettim. Müşteri temsilcisi de yararlanacağımı, yaşımın tuttuğunu 30 yaş kampanyaya dahil oladugunu söyledi. Bütün bunlara rağmen kampanya bittikten 2 gün sonra banka beni arayıp katılamayacağımı söylüyor. Hayatımda böyle saçma bir işleyiş görmedim. Gerekirse tüketici mahkemesine taşıyacağım durumu. Banka kendi müşeri hizmetlerini bilgilendirmeden, alt yapısını hazırlamadan kampanya yapıyor ve bana verilen yanlış bilgilendirme için de beni mağdur ediyor. Bu konuda bankanızdan gelecek hiç bir olumsuz geri bildirimi kabul etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön