27 Mayıs 2013

Halkbank Paraf Hoş geldin Kampanyası Ekstreme Yansıtılmadı!

Paraf Kredi Kartı Hoş Geldin kampanyası, 31 Mart'a kadar yapılan kredi kartı başvurularında ilk ekstrenin %25'i (en fazla 100 TL) indirim olacaktı. İlk ekstreme bu indirim yansıtılmadı. Paraf müşteri hizmetlerine 2-3 defa şikayet maili gönderdim, 2-3 kere de telefonla aradım. Sisteme gerekli kayıtların yapıldığı, 1-2 gün içinde kampanya indiriminin yansıtılacağı söylendi. Ama gelen 2. ekstrede de indirim yansıtılmadığını gördüm.

Hoş geldin kampanyası ve internet alışverişlerinde 3 ay erteleme kampanyaları benim için cazip gelmişti. Anlaşmalı kurum sayısının kısıtlı olması, hem de kampayadan yararlandırmamaları nedeniyle en kısa sürede Paraf Kredi kartını iptal ettireceğim, uğraşmaya değmez.

Volkan 185 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön