sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Paraf Debit Kullanım Sorunu

Safiye Safiye06 Ocak 22:40

Halkbank devlet bankalarının hepsinden komisyon kesintisi olmadan para yatırıp çekebileceğimiz bir kart çıkarmış: Paraf Debit. İstanbul Şile ilçesinde ikamet ediyorum ve ilçedeki bankamatikler genellikle sorunlu olduğundan bu kartı kullanacağım için çok mutlu olmuştum. (ilçedeki Halkbank ATM daha önce yatırdığım paramı hesaba geçirmemişti ve 1 ay boyunca bankamatikteki paraların sayılıp hesabıma yatırılmasını beklemiştim.)

kartı önce Ziraat Bankası ATM'de denedim, hizmet veremedi. Daha sonra İş Bankası ATM'de denedim, burada da çalışmadı. Son olarak 03.01.2010 tarihinde VakıfBank ATM'de denedim, paramı yatırabildim diye tam sevinmişken bankamatik yatırdığım parayı hesabıma geçirmedi. Şimdi tekrar bankamatikteki paraların sayılıp hesabıma geçmesini bekliyorum. Banka beni 2. kez mağdur ediyor. Hesabım eksi durumda. Paramın yatırılmadığı her gün için faiz işliyor. İşletilen faiz ile de Halkbank haksız kazanç sağlamış oluyor. Paramın bir önce hesabıma yatırılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Safiye 17 Ocak 16:07

Paramın bankamatikte kalışının üzerinden iki hafta geçmesine rağmen hala param hesabıma yatmadı. Halkbank Dialog'u zaten hemen aradım. Çözüm yok.

Halkbank Logo Halkbank 07 Ocak 08:44

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 07 Ocak 08:16

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler