Halkbank Paraf Card Aidatı Aldı

Ali Ali2 ay önce

Bankanızın maaş müşterisiyken (emniyet) başka bankayla anlaşılmasından dolayı Paraf Card'ı kullanmaya devam ettim. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde herhangi bir ücretin veya aidatın alınmayacağını söylemişti. 15.12.2019 günü internet bankacılığını kullanırken 64 TL ve BSMV 3.20 TL. Yansıtıldığını gördüm. Otomatik olarak günü gününe ödenen bir kart olduğundan Bana daha önceden bilgilendirilme yapılmadığı için Telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerini aradığımda ilgisiz cevaplarla karşılaştım. İsterseniz kartınızı kapatabilirsiniz, hatta şimdi buradan kapatayım demesi üzerine otomatik ödemelerimde olduğu için banka şubesinden kendim kapatırım diyerek konuşmayı sona erdirdim, böyle bir durumla karşılaşacağımı bilseydim bu kartı kullanmazdım devlet bankası olduğu için güvendim yoksa bu kartı her yerde kullanamıyoruz puan bile toplasak doğru dürüst kullanacak bir yer bile yok bunlardan dolayı Bank24 ve kredi kartını kapatmamak için zorluyorum sizden ricam bu ücretlerin tarafıma iade edilmesi isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 1 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler