16 Nisan 2013 #1744813

Halkbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Halkbank Suadiye şubesinde hesabımı ilk açtırdığımda 1 adet otomatik fatura talimatı verdiğim taktirde , hesap işletim ücreti kesilmeyeceği sözünü vermişti. 2013 yılı başından itibaren gerekli fatura tutarını 3 adete çıkarmışlar ve herhangi bir bilgilendirme yapılmadan , hesabımından son 3 aydır hesap işletim ücreti kesmişler.


Aylık olarak 5.25 TL. Herhangi bir bilgilendirme yapılmadan , hesabımında alınan bu paranın acil olarak iadesini , bu hatanın bir daha tekrarlanmamasını , Halkbank gibi devlet bankasının bu tür özel banka davranışlarını göstermemesini rica ediyorum. Çağrı merkezinizi aradım.
Aksi taktirde tüm güvenirliğini kaybedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Özgür 133 Okunma

Cevaplar

  • Özgür16 Nisan 2013

    Merhaba , [email protected] adresinden şikayetime gelen cevapta hesap işletim ücretlerinin internet sitesinde yayınlandığını belirtiliyor. Burada H.İ.Ü'nin alınmaması için ;1 otomatik fatura yerine 3 otomatik fatura gerektiği belirtilmiyor. Bu durumda yetersiz bilgilendirme mevcuttur. Zaten bunu Suadiye şubeniz çalışanları da kabul ediyor. Bu durumdan müzdarip birçok müşterileri olduğunu belirttiler. Yanlıştan dönüp , müşterilerinizi mağdur etmemenizi öneririm. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Bilginize sunarım. İyi Çalışmalar Özgür B. AKSU

  • Halkbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön