15 Şubat 2013
#1633447

Halkbank Otomatik Ödeme Talimatına Bile Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Halkbank tan hesap açtırdım ve hesap açtırırken 2 adet otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Fakat Şubat ayında 5.25TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Nedenini sordum ve cevaben artık otomatik ödemeler 2 adetten 3 adete çıkarıldığını ve ben bir tane daha verirsem hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söylediler.


Fakat 2den 3e çıktığı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Eğer 1 tane daha verip 3e çıkartırsam ücret iade edilir mi diye sordum fakat hayır iade olmaz diye yanıt aldım. Kendi kendilerine aldıkları kararları bildirmeyerek bizleri mağdur eden Halkbankı kınıyorum ve onları adaletli olmaya çağırıyorum. Lütfen hesap işletim ücretinin iadesini yapın.

Furkan Furkan 716 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Furkan18 Şubat 2013

    Merhaba Siz benim derdimi anlamamışsınız klişe laflarla kopyala yapıştır cevaplar veriyorsunuz. Ben neden alındı diye sormuyorum. 2 tane otomatik ödeme talimatı verilince alınmayacağı söylendi ve ben 2 tane verdim. Ama bu 2 talimat 3e çıkınca neden haber verilmiyor? Ben müneccim miyim de bileyim bunu. Siz haber vereceksiniz durumu izah edeceksiniz ki ben bileyim ondan sonra isterseniz 100 tl kesin. Ama bu sizin yaptığınız 3e çıktığını haber vermeden direk kesmek. Benim itirazım buna. Ayrıca şunu da diyorum. Tamam haber vermediniz, bir karışıklık oldu ve bir şekilde bu para kesildi. 3 tane otomatik ödeme talimatı vereyim iptal edin diyorum ona da yanaşmıyorsunuz. Yani bu durumda mağdur edildim fakat aldığım cevaplardan anladığım kadarıyla gelen şikayetler okunmadan kopyala yapıştırla cevaplanıyor. 5 tl ile ne ben fakir olurum ne halkbank zengin olur. Ama bu haksız kesilen paranın savunmasını yapmanız bile komik. Reklam için spam email yollayabiliyorsunuz da para almak işinize gelmediği için mi bu konularda bilgi maili yollamıyorsunuz? Ayrica websitenizde bilgilendirmeyi tekrar okuyun orada otomatik ödeme talimatı verenlerden hesap işletim ücreti kesilmez diyor, en az 3 tane demiyor. Bu durumda 1 tane ya da 2 tane bile olsa hesap işletim ücreti alınmaması gerekiyor. Kısacası diyeceğim şu ki aldatıyorsunuz insanları!

  • Halkbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları