Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 24 Temmuz 09:39

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Yapılan incelemede para çekme işlemini gerçekleştirdiğiniz görülmüştür. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Orhan 17 Temmuz 23:03

Dedikleri gibi arkadaşlar. Onaylanan kredileriniz hesaba geçiyor teşekkürler. Biraz sabır, kredi sistemi tüm bankalar da eş zamanlı aktif edildiği için bir talep yoğunluğu olmuş. Gün içinde tekrar denemelerim de hesabıma aktarım oldu.

Halkbank Logo Halkbank 16 Temmuz 08:13

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mustafa 16 Temmuz 12:10  

  Bende de aynı sorun var bir çözüme ulaşabildinizmi acaba

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Orhan 17 Temmuz 04:44  

  Müşteri hizmetlerine zor da olsa ulaştım. Bana kendi şubenizle görüşün denildi. Onların da ne söyleyeceği malum. Tıpkı burda ki şikayete verilen otomatik yanıt sistemi gibi, müşteri hizmetlerini aramam söylenecek. Pas tutmayalım diye, paslaşma duruml

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler