Halkbank Onaylanan Kredi Kartı Ortada Yok

Ali Ali30 Haziran 01:46

25 bin tl kredi ve 5 bin tl kredi kartı onaylandı faizle kredi verildi ve onaylanan kredi kartı ortada yok. İnternet şubede görünmüyor. Müşteri hizmetleri biz bilmeyiz deyip Alanya şubesine yönlendiriyor şube telefonlara cevap vermiyor. Vermeyecekseniz söyleyin uğraşmayalım

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 30 Haziran 08:53

Sayın Müşterimiz; Esnaf Destek Kredisi kapsamındaki Paraf Esnaf kart başvurunuz Bankamızca işleme alınmıştır. Başvuru yoğunluğu ve güncel sağlık tedbirleri nedeniyle kart tahsis işlemleri sırayla yapılmaktadır. Kartınız en yakın zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 30 Haziran 07:45

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler