Halkbank Onayım Olmadan Nasıl Adıma Kredi Kartı Çıkarılıyor?

Cansu Cansu05 Kasım 2019 20:48

5 sene önce üniversite eğitimim sırasında aldığım burs nedeniyle Halkbank hesabım vardı. 3 sene önce burs almayı bıraktıktan sonra Halkbank hesabımı kapattım ve ilişiğimi kestim. Fakat Halkbank beni telefonla aramayı ve mesaj atmayı kesmedi. Birçok defa ilgilenmediğimi belirtmeme rağmen mesaj almaya devam ettim. Bu süreçte ev değiştirdim, geçtiğimiz gün eskiden yaşadığım eve benim adıma Paraf kredi kartı geldiğini öğrendim.

Ben asla böyle bir kart talebinde bulunmadığım halde nasıl kapıma hatta eski evimin kapısına kart gidiyor anlayabilmiş değilim. Bugün müşteri temsilcisi ile telefonda görüşmeye çalıştım.

Bana kartın şifresi ve son yaptığım işlem gibi sorular sordu, kendisine kartın elimde olmadığını, kartı hiç kullanmadığımı söylememe rağmen "Ben bu şekilde bilgilerinize ulaşamıyorum, size yardımcı olamam" diyerek kestirip attı. Benim onayım olmadan nasıl adıma kredi kartı çıkarılıyor anlayabilmiş değilim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 12 Kasım 2019 09:03

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 06 Kasım 2019 07:58

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler