26 Ağustos 2013 #1977176

Halkbank Olmayan Karta Şifre Gönderdiler!

İstemediğim ve böyle bir müracaatım ve taahhüdüm, sözleşmem, imzam olmadığı halde hiçbir şekilde almadığım (sahip olmadığım) Halkbank'ın Paraf kartına ait şifre görevli olduğum okulda öğretmenler odasında masanın üzerinde duruyordu. Bu şifre ne zaman ve kime teslim edildi belli değil. Oraya nasıl geldi kimse bilmiyor. Öyleyse kartım nerede.


Ya o da başkasının eline geçtiyse, bu kişi de şifremi alsaydı. Bunu sorumlusu kimdi? Kurye bu tür evrakları muhatabın kendisine imza karşılığı teslim etmesi gerekmezmiydi? kart numarası olmadığı için telefonla verilen numaralardan müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Olmayan hayali bir karta nasıl şifre ulu orta veriliyor. Anlamış değilim. Saygılarımla...

Hasan 86 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Hasan27 Ağustos 2013

    Bir çok öğretmen arkadaşın diyecektim.

  • Hasan27 Ağustos 2013

    Bir öğretmen arkadaşın paraf kartı şifresi de okula bırakılmış. Ama tatilde oldukları için haberleri yok. Okula geldiklerinde eğer bulabilirlerse şifre ile karşılaşacaklar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön