31 Ocak 2014

Halkbank Müşteriyi Oyalıyor

2013 haziran ayında yapmış olduğum Halkbank banka kartıyla petrol harcamasında pos makinesi red verdiği halde banka hesabımdan 125 ve 50 tl düşülmüştür. Petrol firmasından gün sonu raporlarını aldım Halkbank'a faksladım ve beni bilgilendirmeleri için arayacaklarını söylediler.


Birkaç ay geçtikten sonra aramadıkları için ben aradım ve telefona çıkan beni aradıklarını söyledi. Aramadıklarını söyledim ve tekrar bu konu için bir başlangıç yaptığını beklemem gerektiğini arayacaklarını söylediler.


Bunun üzerine birçok arama yapmama rağmen halen dönüş yapılmamıştır. Eğer ki telefon konuşmaları kaydedilmişse kanıtı da mevcuttur. Çözüldükten sonra kartımı da kapatmayı düşünüyorum.

Uğur 118 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön