27 Mart 2013

Halkbank Müşteri Yetkilileri Farklı Cevap Veriyor!

Kamu görevlisiyim vede bir buçuk yıl önce kurumumuzun anlaşması ile Halkbank tan maaş almaya başladık. Şu son dönemde çıkan Paraf Kredi için, internet siteleri üzerinden bir form doldurup gönderdim. Banka beni kısa bir süre sonra beni geri arayarak. tc. nomu tuşlamamı vede tarafıma en kısa sürede bilgi verileceğini söyledi.


Bu süreçte banka müşteri hiz. ile görüştüğümde bir seferinde incelememiz devam ediyor diğer görüşmemde ise böyle bir müracaatımın bulunmadığı söylendi. İnternet sayfasından durumu kısaca yazdım. Gelen cevap şikayetiniz alındı müş. hiz. bilmem kim en kısa sürede size döneceğiz. İki aydır bir cevap alamadım olumlu yada olumsuz. Sıkıştıkları zamanda bir saniyede sistemde bir hata var.

Hakan 82 Okunma

Cevaplar

  • Hakan20 Temmuz 2013

    Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Bankanın tarafıma gönderdiği klasik bir geri bildirimdir.uzun bir süre sonra yetkili biri beni geri aradı şubeye uğramam gerektiği söylendi.bende merak ediyorum tüm bilgilrim bankada var maaşımı ordan alıyorum.şubeye gittiğimde acaba gömlek numaram yada ayakabı numaramı öğrenip bana hediyemi gönderecekler...

  • Halkbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön