29 Mart 2013 #1714085

Halkbank Müşteri Temsilcisinin Yanlış Bilgisi Sonucu Oluşan Mağduriyet!

2 adet paraf kart sahibiyim. Paraf Kartın Hepsiburada. com kampanyasından 2. kez faydalanabilip faydalanamayacağımı öğrenmek için Halkbank Diyaloğu aradım ve müşteri temsilcisi sorun olmadığını kampanyadan faydalanabileceğimi söyledi. Bende bu doğrultuda işlem yaptım ancak söylendiği gibi 100 tl parafpara verilmedi.


Şikayet kaydım üzerine aldığım cevap müşteri temsilcimiz yanlış bilgi vermiştir, kampanyadan kart bazında değil kişi bazında faydalanabilirsiniz oldu. Bende bilgi almak için bankayı arıyorum ve verilen bilgi doğrultusunda işlem yapıyorum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum dedim. Ancak sonuç yok. Müşteri temsilcisinin hatasını neden ben çekiyorum anlamış değilim.

Sefa 77 Okunma

Cevaplar

  • Sefa08 Nisan 2013

    Yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen banka tarafından hiçbir bilgilendirme yapılmamıştır. Bankanın müşteri memnuniyetini ve müşteri haklarını ne kadar koruduğu ortadadır. Görünüşe göre kısa zaman sonra Halkbank ile çalışmayı sonlandıracağım.

  • Halkbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön