Halkbank Müşteri Temsilcisi Yardımcı Olmuyor

Didem Didem03 Nisan 18:06

1 Mart'ta Halkbank'tan konut kredisi çektim. Kredi çekerken adıma altın hesabı, fon hesabı, otomatik ödeme ve bir sürü formalite hesap açıldı ve bir kere başvurduğum eksper ücretini yatırdığım için mecburen devam ettim. Kredi kartı gönderdiler adıma yıllık aidat ücreti çıkardılar. Bu kadar faiz ödeyip bu kadar faiz hesap açılıyor hala kart ücreti almaya çalışıyorlar. Böyle bir şey gerçekten ilk defa yaşıyorum. Kaç kere kredi çektim devlet ve özel bankalardan hiçbiri böyle kart ücreti alacağım diye bi uygulama yapmadı. 

Corona virüs olduğu için banka şubesine küçük bebeğim olması sebebiyle gidemiyoruz. Müşteri temsilcisini arıyoruz. Telefonlar hiçbir şekilde açılmıyor. Açılsa bile internet bankacılığından bakın diyorlar. İnternet bankacılığına bakıyorsun hiçbir şekilde kredi ertelemeye dair bir şey yok. Corona virüs nedeniyle zor duruma düştük. Banka bu kadar faiz almasına rağmen hiçbir şekilde ne banka şubesi ne müşteri temsilcileri hiçbir şekilde insana yardımcı olmuyorlar. Gerçekten çalışılacak bir banka değilmiş

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 08 Nisan 13:50

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 06 Nisan 11:08

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Eda 06 Nisan 01:03  

    Kesinlikle anlattığınız tüm işlemler banada yapıldı bir de daireyi aldığım kişiye EFT yapılırken 153 TL EFT ücreti kestiler. Tüm bankalar havale EFT ücretlerini kaldırmışken bir de EFT ücreti ödedim

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler