07 Ağustos 2015

Halkbank Müşteri Temsilcisi Telefonu Suratıma Kapatıyor

06,08,2015 saat 20:20 de aradığım Halkbank müşteri temsilcisi puanımı hesaplamasını söylediğim halde puanımı hesaplamadı ve temsilcinin yanında bulunan bir bayan telefonu suratına kapat diye söylemlerde bulunmuştur.


Konuyla ilgili suratına kapat telefonu diyen kişiye telefonu bağlamamı istediğimde telefonu da bağlamamıştır. Hem görevini ifa etmeyip puanımı hesaplamayıp hem de yine görevini ifa etmeyip yanındaki avukatlık yapan arkadaşına telefonu bağlamamıştır ve neticede telefonu suratıma kapatmıştır. Müşteri hizmetleri çalışanı müşterileri mağdur etmektedir ve görevini yapmamaktadır.

Salih 163 Okunma

Cevaplar

  • Salih09 Ağustos 2015

    Halkbank müşteri temsilcisi kasti olarak şikayet kayıt numarası vermeyip gayri resmi işlem yapmaktadır. Tüm kullanıcılara duyurulur

  • Halkbank Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön