20 Mart 2013 #1697528

Halkbank Müşteri Temsilcisi Tarafından Resmen Yanıltıldım!

Paraf kartı ilk kullandığımdan ötürü ilk ekstrenizin %25 puan olarak geri gelecek dediler. İyide arkadaş sen bana neden demiyorsun sizin ilk ekstreniz kesilmiş bu işlem size uygun değildir filan diye. Ben özellikle o gün aradıklarında müşteri temsilcisine soruyorum bakın şimdi ben 400 liralık alışveriş yapsam 100 lira para puanım olacak mı diye evet diyorlar ama sizin tarihiniz geçmiş gibi bir ibare kullanmıyorlar.


Bende bunlara güvenip altın aldım ve hem puan gelmedi hem ben altın kur farkından zarar ettim. Telefondaki müşteri temsilcilerine güvenmeyin size kampanyayı söylüyorlar ama size uygun olup olmadığını hayatta söylemiyorlar ayıp. Şu borcumu kapatıp bu kartı da hemen iptal edeceğim.

Tolga 79 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön