Toplam çözüm sayısı
..
Halkbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halkbank Müşteri Temsilcileri Sorunu

2.345görüntüleme
Adla
Adla 14 Ocak 23:00

Hastalığım sebebi ile tedavi olmak için ikamet ettiğim yerden, farklı bir şehre gitmek zorunda kaldım ve emekli maaşımın özel hastane ücretlerine yetmediği için Halkbank internet bankacılığından kredi kartı başvurusunda bulundum ve onaylandı. Ardından banka ile iletişime geçerek farklı bir şehir e tedavi amaçlı geldiğim için, kredi kartımın misafir olarak gelmiş olduğum oğlumun adresine gelmesini talep ettim. Müşteri temsilcisi bana 5 gün sonra kredi kartımın basılacağını ve tekrar aramamı söyledi bende onların dediği gibi 5 gün sonra tekrar bankayı aradım. Müşteri temsilcisine, kartımın geleceği adresi vermek istedikçe işi hep yokuşa sürdü ve birkaç gün sonra tekrar arayıp adres bilgisini güncelleyebilirsiniz dedi ve dedikleri gibi yaptım. Müşteri temsilcisi ile görüşüp durumu izah ettim yine bir sonuç elde edemedim. 

2 gün sonra tekrar aradım başka temsilci ile görüşme sağladım ve bozuk plak gibi tekrar tekrar onlara da anlattım ama boş. Yine aradım ve bir anda telesekreter devreye girerek telefonumu diyalog bankacılığa kapattıklarını görünce şok üstüne şok yaşadım. Çareyi Ankara genel müdürlük merkeze e. Mail atarak şikayet etmekte buldum. Bana cevaben hemen diyalog bankacılığı mı aktif hale getirdiler ve temsilci ile görüştüm. Temsilci bana şubeye bizzat gelerek imza atarak adres değişikliği yapmam gerektiğini söylediler. Kalp hastası olduğum halde o soğukta saatlerce banka kuyruğunda bekledikten sonra imza atarak adres güncelledim. 

Aradan birkaç gün sonra ikamet ettiğim köydeki kurye beni arayarak kartımın eski adreste olduğunu söyleyince ikinci şoku yaşadım ve ona da durumu izah edip tekrar e. Mail yoluyla şikayette bulunup müşteri temsilcisini aradım ve temsilcinin bana sormuş olduğu tüm güvenlik yanıtlarını eksiksiz verdiğim halde, benim kart sahibi olmadığımı ima edip, suçlarcasına bir anda telefonumu diyaloğa kapattı. Bende tekrar genel müdürlüğe e. Mail yoluyla şikayetimi yazdım ve bana tekrar müşteri temsilcisi ile iletişime geçerseniz sorun çözülecektir cevabını yazdılar bende temsilciyi aradım ve yine suçlanma muamelesi gördüm ve bana tekrar şubeye gitmemi söylediler. 

Halkbank'tan şikayetçiyim. Temsilcileri, müşterilerini suçlarcasına cevaplar veriyor. Saçmalık bu başka hiçbir şey değil. Hayatımda gördüğüm en vasat kredi kartı başvurusu yaptığım bir yer olarak tarihe geçmeleri gerekiyor. Artık verecekleri kredi kartını da istemiyorum. Daha elime geçmeden kartın iptalini istiyorum. Size olan güvenim yok oldu. Bu nasıl bir bankacılık, bir nasıl müşteri memnuniyetidir.

Halkbank Logo
Halkbank15 Ocak 07:59

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo
Halkbank15 Ocak 11:23

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler