29 Mayıs 2015

Halkbank Müşteri Memnuniyeti!

Asıl kartım kaybolduğu için yeni kart başvurusunda bulunmuştum. Anneler günü kampanyasına hem asıl hemde ek kart numaramdan SMS ile katıldım.Harcamayı ek kartımdan yaptım. Sonra sorun yaşamamak durumu anlatan bir e-posta gönderdim . Gelen cevap “iletmiş olduğunuz paraf kampanya sorunları ile ilgili
sorununuz incelenmiş ve mevcut puanınızın doğru olduğu tespit edilmiştir. Talebinizin
devam etmesi durumunda, Bankamız yanıt tarihini izleyen 60 gün içinde Türkiye
Bankalar Birliği nezdindeki Bireysel Müşteri hakem Heyetine başvurabilirsiniz.”
Müşteri memnuniyetiniz bu kadar.

Oğuz 506 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz16 Haziran 2015

    Tekrar ediyorum Halkbankta müşteri memnuniyeti yok. Arayıp aynı şeyi tekrar ettiler. Harcamayı yaptığım Ek kartım için gönderdiğim SMS kabul edilmedi. Harcama tek çekimdi bu da bana Halkbank'ın hediyesi oldu. Taksitler bitsin kartı kırıp atacağım. Benim için Halkbank bitmiştir hiçbir ürününü kullanmam. Onlara iş hayatında başarılar dilerim.

  • Halkbank Temsilcisi05 Haziran 2015

    Müşterimize 02/06/2015 tarihinde telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön