Halkbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamama Sorunu

Birben Birben23 Temmuz 14:29

Bugün saat 13:30'da müşteri hizmetlerine bağlanmak için çok yoğun olduğu için bekledim ve sonunda bağlanabildim. Maaşlarımızın yattığı banka her 3 senede bir değişmekte, bu bankayla da 2 banka öncesinde çalışmış ve bireysel emeklilik yaptırdığım için ödemelerimi yapmak üzere hesabımı açık bırakmıştım. Ancak uzun zamandır kullanmadığım halde açık hesap işletim ücreti gelince hemen hesabımı kapatıp kartımı da iptal ettirmek istedim. Kartım hemen iptal edildi ama bir türlü hesabımı kapattıramadım... Bankacılık işlemlerine aktarıyoruz diyorlar yarım saat bekleyip tam bağlanıyorum hat kopuyor. Yeniden arıyorum gene bekleyiş tam güvenlik için de şifre girdim derken bu sefer sesim duyulmuyormuş Müş. Temsilcisi hattı kapatıyor. Neden acaba hiç kullanmadığım hesabıma 35 Tl yatırdığım halde bu hesabı kapattıramıyorum? İlla şubeye mi gitmem gerekiyor bunun için? Yardımcı olunursa sevinirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Birben 23 Temmuz 17:24

Geçici bir yoğunluk yaşandığı için telefon kapanıp duruyor. Tamam sağlımızı korumak için yoğunsunuz ama biz de sağlığımız için şubeye gitmeden işlemimizi yaptırmak istiyoruz:)

Halkbank Logo Halkbank 23 Temmuz 15:38

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 23 Temmuz 14:36

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler