27 Ocak 2014 #2256975

Halkbank Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor

Halkbank'tan yıllardır faydalanıyorum ama son 4-5 aydır bir şeyler oldu. Müşteri hizmetleri biriminiz hiçbir işe yaramıyor maalesef. Ne sorulara cevap veriyor, ne de çözüm buluyorlar. Bankaya gidin diyorlar ama gittiğimde oradakilerde trajikomik tekliflerde bulunuyorlar. Artık yeter diyorum. Bankanızdan uzaklaşmaya başladım. Son zamanlardaki spekülasyonlar düzeninizi bozdu sanırım. Sorunlarımı lütfen acil çözün. Size de mail attım ama nafile.

Ensiye 43 Okunma

Cevaplar

  • Ensiye30 Ocak 2014

    HALA SORUNUMA CEVAP BULAMADIM. BEN NE MÜŞTEİR HİZMETLERİNDEN NE DE ŞUBEDEN ÇÖZÜM BULAMADIM DİYORUM ONLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIN DİYORLAR. TRAJİKOMİK GERŞEKTEN.... :)

  • Ensiye27 Ocak 2014

    sayın yetkili ; artık yeter derken ne kadar haklı olduğumu görüyoruz. ben ne müşteri hizmetlerinden ne de banka şubenizden çözüm buldum. bunu nasıl anlatmam gerekiyor. inanın illalah demek istiyorum... sorunuma artık çözüm rica ediyorum.

  • Halkbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön