Toplam çözüm sayısı
..
Halkbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halkbank Müşteri Hizmetleri Sorunu

312görüntüleme
Fatmanur
Fatmanur 07 Ocak 09:01

Babamın kredi kartını ben kullanıyorum ve ne hikmetse bir anda borç ödemek için ATM ye soktuğumda ne borç gösterdi ne de ödeme yapabildim üstelik aylardır ödediğim kart için kayıt bulunamadı uyarısı geldi. Babam 65 yaşında ve ben ailemden ayrı şehir dışında yaşıyorum. Adam müşteri hizmetlerinin m sini bilmezken yine de aradı bende diğer telefondan yardımcı olmaya çalışıyorum. Tabi ikide bir müşteri temsilcisi yardım alamazsınız hoparlörü kapatın v. S demekten işlem yapılamadı biz bile zorlanırken 65 yaşındaki insanlar nasıl yapsın ben arıyorum sesim erkek sesi olmadığı için kızıyım şehir dışındayım gibi gibi izahlarda bulunmama rağmen kabul etmediler. Gerçekten tam bir eziyet ödeme yapamayınca fellik fellik arıyorlar ama

Halkbank Logo
Halkbank07 Ocak 09:46

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo
Halkbank07 Ocak 10:52

Sayın Müşterimiz; Bankacılık Kanunu’nun 73/3. Maddesi “ Müşteri Sırrı” kapsamında 3.şahıslara bilgi verilememektedir. Şikayetiniz hakkında belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili Bankamız tarafından inceleme yapılabilmesi için Hak sahibinin bizzat müracaat etmesi gerekmektedir. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler