15 Ekim
#12789758

Halkbank Müşteri Hizmetleri Çözüm Sunamıyor

Bankamatik kartımla para çekmek amacı ile Ordu Altınordu Şubesi'nde bulunan bankamatiğin başına gittim. Şifremi unuttuğum için kartım bloke oldu. Hemen müşteri hizmetleri numarasını aradım. Yaklaşık 8 dakika sonra müşteri hizmetleri yetkilisine bağlandım. İşimi çözemedi. Beni başka bir yetkiliye aktaracağını söyledi. Beni tekrar sesli yanıt sistemine aktardı.


Yaklaşık 16 dakika bekledim hiçbir müşteri yetkilisi cevap vermedi. Bu nasıl müşteri hizmetleri anlamadım. Yaklaşık 20 dakika sizi telefonda bekletiyorlar. Acil bir işiniz olsa çözemiyorsunuz. Kredi kartını kaybetseniz ya da çaldırsanız kapatamıyorsunuz. Müşteri memnuniyeti sıfır. Bu saat oldu hala kartımın blokesini kaldıramadılar.

Mustafa Mustafa 631 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mustafa01 Kasım

  Daha önce bu platformdan Halkbankası ile yaşadığım sıkıntı ile ilgili paylaşımda bulundum. Halkbankası değerlendirmeye alındı diye mesaj gönderdi. Ancak yaklaşık iki hafta geçmesine rağmen hala ilgilenen, arayan soran ya da çözüm sunan yok. Yani müşteri memnuniyeti sıfır. Artık bu bankadaki hesabımı kapatmaya karar verdim. Bir daha bu bankayla çalışmayacam. Basit bi sıkıntıyı halen çözemediler. Lütfedip aramadılar bile.

 • Mustafa30 Ekim

  Halk Bankası alooooooooo... Kartımı hala kullanamıyorum. Kimse yok mu orada. Kulaklarınız sarmı. Ne biçim bankasınız.

 • Mustafa25 Ekim

  Halkbank lütfetmiş bana mesaj göndermiş. Sorunun ne olduğunu daha açık anlatırsam çözeceklermiş. İnsan bi daha önce gönderdiğim mesaja bakar. Ama nerede. Daha kendilerinden haberleri yok. bir de iletişim tercihiniz ne diye soruyorlar. Kardeşim mesaj gönderecen madem iletişim tercihine niye telefon seçeneğini koyuyon. Ne biçim bankasınız be. Yazıklar olsun bir de devlet bankasısınız

 • Mustafa23 Ekim

  Halkbank şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılacak demiş. Hala çözecekler. Altı üstü bir bloke kaldıracaklar hala kaldıramadılar. Bu ne biçim banka ya. En yakın zamanda bütün hesaplarımı kapatacağım. Daha bu banka ile işim olmaz.

 • Halkbank Temsilcisi17 Ekim

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Halkbank Temsilcisi15 Ekim

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları