15 Eylül
#12607142

Halkbank Müşteri Hizmetleri Cevap Veren Yok

Halkbank müşteri hizmetlerini arıyorsun cevap veren yok. Saatlerce bekletiyorlar. Bir şifre alacağım muhatap çıkmıyor. Şikayet edeyim diyorsun aynı numaradan yine müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Kart şifresi için şifre yaz kartın son 6 hanesi cvv ilk iki hanesini 3404 gönder diyor gönderiyorum eksik veya hatalı girdiniz diyor. İnternetten alıyım diyorum internette böyle bir hizmet yok. Şubesine giriş yapamıyorum SMS mesajı göndermiyorlar çünkü numaramı taşıdım ama bu taşımayı bir aydan fazladır yaptım ve bir çok kere de internet şubeye girdim. Bu kadar sorumsuz bu kadar müşterisini düşünmeyen başka bir devlet bankası var mı. Maaş müşteriniz olmazsam bir saniye müşteriniz kalmazdım.

Abdurrahim Abdurrahim 1.104 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdurrahim17 Eylül

    Verdikleri bilgi sistemdeki yoğunluk deniliyor. Bu yoğunluk 24 saat olamaz çünkü gece 3 te aradım aynı gün içerisinde de aradım aynı. Daha öncedende aynısını çok yaşadım. Çağrı hizmetlerinden müşteri hizmetlerine ulaşmanız mucize olur. Gerçi böyle bir hizmetleri var mı şüpheliyim çünkü daha bağlandığımı hatırlamıyorum hep bekliyorsun. Bu sorumsuzlukları devam ettikçe daha çok insan mağdur edilecek sinir edilecek.

  • Halkbank Temsilcisi16 Eylül

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi16 Eylül

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları