08 Temmuz
#12234198

Halkbank Mobil EFT Ücreti - 4.5 TL Kesti!

Halkbank, mobil şubesinden yaptığımız EFT gibi işlemlerden 4.5 TL ücret kesmeye başlamış. Bunun haksız bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Bu konuyla ilgili herhangi bir düzenleme olmadığı takdirde önce kredi kartımı iptal ettirip sonra da bankadaki birikimlerimi EFT ücreti olmayan farklı bir bankaya transfer edeceğim. Kamu bankalarının müşteri yanında olması lazım, birtakım zararlarının (siyasete girmeden yazıyorum) faturasını bize çıkarmaması lazım. Umarım bu yanlıştan kısa zamanda döner.

Murat Murat 6.423 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat11 Temmuz

  Mobil ve Online tarafta yaptığımız eft ve havalede, bankanın şubesini, personelini, sıramatik makinesini, vs... Kaynaklarını kullanmadan işlemi kendi başımıza yapıyorken 4.5 TL ücret bana soygunculuk gibi geliyor...

 • Murat10 Temmuz

  Halkbank göndermiş olduğu cevapta bu eft ücretlendirmesini mobil tarafta bu şekilde devam ettireceğini açıklamış. Ne hikmetse İstanbul seçimlerinden sonra cezayı vatandaşa kesmeye çalışıyorlar. Takdiri tüm vatandaşlara bırakıyorum. Nakit akışımı bundan sonra eft ücreti almayan farklı bir mecraya taşıyorum.

 • Halkbank Temsilcisi08 Temmuz

  Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Halkbank Temsilcisi08 Temmuz

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları