11 Haziran 2013 #1842511

Halkbank Maaşımdan Kesinti Yapıldı!

Ben yetim maaşı alan biriyim. Maaşımdan başka gelirim yoktur. Aydın Didim Halk Bankasından Maaş almaktayım. Haziran Ayı Maaşımdan 260 tl nin kesildiğini gördüm. Kalan kısmını çektim. bankaya gittiğimde ilgili memura kesintimin nedenini sordum. Kredi kartı borcumdan,en az tutar olan 260 tlnin bloke edildiğini ,bu meblağı yatırmam gerektiği yoksa yasal takibe uğrayacağım bildirildi. 260tlyi yatırmam halinde ne kredi kartımın açılacağını ne de maaşımdaki bloke edilen meblağın ödenmeyeceği bildirilmiştir.


Hangi mantık ve hangi kanun ve usullere göre kesintinin yapıldığını tarafıma bir türlü anlatamadılar. Mağduriyetimin giderilmesi için bilgilendirilmek istiyorum. Çalışanların ilgisizliği beni yıldırdı.

Emine 49 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön