sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Maaş Müşterisine Aidat Yazılması

Mesut Mesut07 Ekim 2019 16:42

Çalıştığım firma maaşları Halkbank üzerinden yatırdığını ve Halkbank'ta hesabımın bulunması gerektiğini bildirdi. Bende gittim hesabı açtırdım.

Klasik bankacı oyunları maaş kartı vermek yerine kredi kartını verdiler. Maaşlar havale aracılığıyla gerçekleştiği için maaş protokolü yapılmadı. Banka kartını verseydiniz de onu kullansaydım. Kredi kartı olarak kullanmadığım, sadece ATM den işlem gerçekleştirdiğim bir kart için bana neden aidat yazılıyor? Bir de BSMV'yi benden alıyorsunuz. Her şeyi geçtim bankanızda hem yerli hem yabancı döviz bulunduran, bankanızın yatırım fonlarını kullanan birisine bunu yazmanız ne kadar mantıklı? Bana sadece ParafPara veriyorsunuz fakat ben bu Paraf parayı hiçbir yerde kullanamıyorum? Neden kabul edeyim?

Bütün dövizlerimi çektim. Kredi kartını da yazdığınız aidat ve BSMV ücreti hariç borcunu kapattım. Yaptığınız ayıptır. Şu zor zamanlarda insanları destekleyeceğiniz yerde olur olmaz borçlar çıkartıyorsunuz. Aidat üstüne BSMV almak ne demek? Senin ödemekle yükümlü olduğun bir vergiyi neden bana yansıtıyorsun? Sizin taşıdığınız isimle, halk kelimesiyle alakanız yok. Bankanın adını değiştirmeniz temennisiyle. O borcu ödemeyeceğimi de müşteri hizmetlerinize bildirdim buradan da 2.kere bildiriyorum. Alabilirseniz alın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mesut 15 Ekim 2019 18:25

Hala gelen bir posta mail bildirim yok. O para ödenmeyecek. Saygılarımla

profile-icon Mesut 08 Ekim 2019 10:01

Posta kanalı? Gelen e-posta yok. Eğer gerçekten posta yoluyla bir şey yolladıysanız bu çağda sizi tebrik ediyorum. Sorunu çözme niyetiniz yok. Ben o parayı ödemeyeceğim. Çalıştığım firmanın hesaplarını da çekiyorum. Siz bilirsiniz.

Halkbank Logo Halkbank 08 Ekim 2019 09:53

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 07 Ekim 2019 16:50

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler