27 Mayıs 2013

Halkbank Maaş Kartım Aylardır Çıkmadı!

Yaklaşık 6 aydır Halkbank ın adıma bir maaş kartı çıkarmasını bekliyorum. Ancak tüm çabalarıma rağmen çıkmadı. Banka ile her görüşmemde çok çeşitli mazeretler gösterildi. Maaş kartım çıkmadığı gibi internet bankacılığı şifrem de verilmiyor. 10 gün kadar önce hiç olmazsa nüfus cüzdanımla maaşımı çekeyim diye Fulya Şubesine gittim.


Orada da Beyazıt şubesinin imzamı sisteme tanımlamadığı söylendi. Bu nedenle nüfus cüzdanımı gösterip imza atarak maaşımı çekmemin mümkün olmadığı, Beyazıt şubesinden provizyon alınması gerektiği söylendi. Benim adıma tekrar bir kart talebinde bulunmak için bir sürü imza aldılar benden ve kartım hala çıkmamış. Talep etmediğim halde bir de kredi kartı başvuru yapılmış..

Sinem 48 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön