Halkbank Maaş Kartı Açtırdım. Kredi Kartı Bölümümü Açtırmak İstiyorum.

Cansu Cansu31 Temmuz 19:56

Maaş kartı açtırdım. 50 günlük maaşım hesabıma yattı. İnternetten hızlı başvurudan kredi kartı istedim. Beni kabul etmedi. Ama şubeye başvuran arkadaşım kabul edildi. Paraf card bana banka ve kredi kartı numarası verdi. Kredi kartımı telefonda açtırmak istiyorum. Bu pandemi ortamında bankada tehlikeli ortam varken neden bu işlem için telefonda 30 dakika bekliyorum? Yoğunuz deyip beni hattan alıyorlar. Bu işlemi telefondan yapmak istiyorum. Pandemi sürecinde bankaya gitmek istemiyorum. İşlem telefonda oluyorsa bana ulaşın olmuyorsa ulaşmayın lütfen. Başka bankaya müracaat edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 04 Ağustos 10:05

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 04 Ağustos 08:40

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler