09 Şubat
Yorum Yap
#10112148

Halkbank Maaş Hesabımın Boşaltılması!

24.01.2018 günü saat 17:18 de Halkbank'ta bulunan maaş hesabım gelen bir Halkbank logolu link tıklamam ile direk olarak halk bankası internet bankacılığına yönlendirerek şifrelerim ve hesap no. kopyalanarak maaş hesabımdan 4200 TL Halkbank Aydın/Nazilli Şubesi A** T** isimli hayatım boyunca tanımadığım birine havale yapılarak maaş hesabım boşaltılarak dolandırılmış bulunmaktayım. Kendim bile ödeme yaparken telefonuma SMS göndererek onay kodu göndererek işlem yapan banka bu işlemde suskun kalarak benim mağdur olmama seyirci kalmıştır ve bana gönderdikleri mail de ise SMS kodu gönderdiklerini ve benim onayladığımı söyleyerek yalan söylemekteler. Oysa aynı gün akşam saat 22:00 gibi ben hesabımdaki hareketliği görerek haber veren benim ve iznim ve yetkim olmadan çekilen paranın belkide banka personeli tarafından yapılması bile mümkündür. Ya da bu işi yapanların yakalanması.

Nurettin 3.273 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin12 Şubat

    Devletin bankasını dolandırıcıların mekanı haline getirmissiniz. Güven kalmamış sizin de umrunuzda değil. Bugün gittim başka bankadan kredi çektim sizdeki kredinin kapattım. Kredi kartlarımı sobaya attım yaktım. Maaşımı da başka bankaya aldiracagim. Mutemeti olduğum kurumdaki herkesin de maaşını başka bankaya taşımasını sağlayacağım. Sizlerin devletin bankasını bitirmek yok etmek için harcadığınızi gördükçe size sadece yazıklar olsun diyorum.

  • Halkbank Temsilcisi09 Şubat

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi09 Şubat

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler