17 Ekim 2016 #6706522

Halkbank Maaş Hesabıma Bloke Konması!

Ben devlet memuru olup maaşımı Halkbank'tan almaktayım. Bu bankadan 17 ay önce bir kredi kullandım ve ödemelerimi düzenli olarak yapmaktaydım. Çeşitli nedenlerden dolayı diğer banka borçlarımdan biri yüzünden maaş hesabıma haciz geldi. Devlet Memurları Kanunu, İcra ve İflas Kanunu ve diğer kanunlar uyarınca maaşımın 1/4 üne haciz kondu. Benim gelir kaynağım sadece maaşım ve hayatımı bu şekilde idame ettirebiliyorum. Bu yüzden maaş aldığım Halkbank İstanbul Tıp Fakültesi Uydu Şubesine müracaat ettim blokenin kaldırılması için. Bunlar yapamayacaklarını ve genel merkezle görüşmemi söylediler. Bende Genel Müdürlüğe dilekçe yazdım. Ayın 15'inde maaşım yattı ve hala maaşımda bloke var. Genel müdürlükle görüşüyorum beni şubeye yönlendiriyor, şubeyle görüşüyorum beni genel müdürlüğe yönlendiriyor. Ben bu yüzden ev kiramı bile ödeyemedim. Halkbank'tan şikayetçiyim.

Harun 261 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Harun19 Ekim 2016

    Ben böyle bir banka görmedim. Gönderdiğim dilekçeye yazılı olarak cevap istiyorum hala bir şey yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum topu şubeye atıyor. Şubenin umurumda değil genel müdürlük yapabilir biz bir şey yapamıyoz diyip duruyorlar. Gerçekten dalga geçiyorlar insanlarla

  • Halkbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön