26 Ekim 2019
#12854807

Halkbank Limiti Mi Bütünüz Karta Aktarmak İstedim

HalkBankası ticari müşterisiyim Halkbank esnaf kart ve Business kart kullanmaktayım esnaf karttaki limiti mi bütünüz karta aktarmak istediğimden beri yüzünüz kartı ve Paraf kartın çalışmamaktadır müşteri temsilcisini iki kere imzaya gittim müşteri temsilcisinin bana deli kartı manyetiği bozulduğu telefon şubesini aradığım zaman ise müşteri temsilcisine gitmemi gerektiği söylendi daha sonra açtım şikayete istinaden arandığın zaman HalkBankası'nın genel kredi değerlendirmesi olduğu zaman kimi zaman böyle problemler yaşandığı belirtildi müşteri temsilcisine gidip tekrar şikayetimi belirtip imzayı verip merkeze gönderilmesine rağmen bir haftaya yakın süredir kredi kartımı kullanamamak deyip HalkBankası'nı nasıl bir banka olduğunu bir kartın açılması için iki kere veya üç kere bankaya gidilmesine gerek olduğunu anlayabilmiş değilim dijitalleşen bir ortamda bankaya gidip imza verip ve buna rağmen de halin kartın açık olmaması bir devlet Bankası'nın vermiş olduğu hantallıktan mı kaynaklanmaktadır

Engin Engin 553 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı12 Ocak

    Teşekkürler şikayetten sonra sorunum çözüldü

  • Halkbank Temsilcisi05 Kasım 2019

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi28 Ekim 2019

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları